Kurumsal

Kurumsal

Her Gelişim Adımı
Her Adım Bir Başarıyı Temsil Eder

2014 ‘te özel eğitime ihtiyacı olan bireylere kaliteli hizmet sunmak amacıyla Özel Gemlik İlgim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Bursa Gemlik’te kurulduk.

100%

Tecrübeli
Kadro

100%

Kurumsal
Süreç

100%

Profesyonel
Yaklaşım

Özel Gemlik İlgim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde, özel eğitim bölümünden mezun özel eğitim alan öğretmenleri kadrosuyla zihinsel yetersizlik, bedensel yetersizlik, çoklu yetersizlik, özel öğrenme güçlüğü, otizm spektrum bozukluğu, down sendromu, dil ve konuşma güçlüğü gibi alanlarda ihtiyaç duyulan özel eğitim hizmetlerinin yanı sıra;

Çocukların ailelerine yönelik danışmanlık,
Davranış problemleri ile başa çıkma yollarına yönelik danışmanlık ve eğitim,
Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğunun giderilmesine yönelik eğitim,
Okul ortamında yaşanan uyum ve davranış sorunlarının giderilmesine yönelik danışmanlık,
Gelişim, dikkat, algı, zeka ve dil testleri yapılmaktadır.
Hedefler

Farklılıkların Renklendirdiği Bir Eğitim Yolculuğu

Özel Gemlik İlgim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak disiplinler arası iş birliğinin gerekliliğine ve önemine inanmaktayız. Bu doğrultuda, çocuk psikiyatrları, çocuk nörologları, ana okulları ve spor merkezleri ile koordineli bir şekilde çalışarak çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayacak en iyi ve en doğru eğitimi almasını hedeflemekteyiz.

1 +
Takım Arkadaşı
1 +
Yıllık Tecrübe
1 %
Memnuniyet
1 +
Mutlu Öğrenci
Değerler

Geleceği Birlikte Şekillendiriyoruz, Fark Yaratıyoruz

 Amacımız, her öğrencinin öğrenme ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak onların başarılı bir geleceğe hazır olmalarını sağlamaktır.

Misyonumuz

Özel eğitim ve rehabilitasyona gereksinim duyan bireylerin bireysel farklılıklarına ve gelişim özelliklerine uygun bilimsel eğitim ve öğretim programların kaynaklık ettiği bireyselleştirilmiş eğitim programları hazırlayarak davranış problemlerini çözmek, bireylerin zihinsel, bedensel, sosyal ve dil gelişimlerini desteklemek, günlük yaşam ve öz bakım becerilerini kazandırmak, aile eğitimleriyle aileye psiko-sosyal destek ve danışmanlık sağlamak misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Çağdaş bilime ve etik değerlere bağlı olarak toplumsal farkındalığı arttırarak, tüm gelişmelere ve yeniliklere takiben nitelikli özel eğitim hizmetleri sunmak vizyonumuzdur.
Kadromuz

Uzman Kadromuz Öncülüğünde Gelişiyoruz

Uzman ve tecrübeli kadromuz ile birlikte öğrencilerimizi yakından takip ediyor gelişimlerine birlikte tanık oluyoruz.

2014 ‘te özel eğitime ihtiyacı olan bireylere kaliteli hizmet sunmak amacıyla Özel Gemlik İlgim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak Bursa Gemlik’te kurulduk.

Gemlik/BURSA
+90 224 513 01 30
09:00 - 18:00